Sac Metal Prograsif Kalıp

Makine ve kalıp sektöründe müşterilerinize vereceğiniz hizmetin kalitesi gittikçe artmaktadır. Özellikle de sac metal parça ve progresif kalıp imalatı konusunda deneyimli firmalardan alacağınız profesyonel destek işinize çok yarayacaktır.

Kalıp tasarımları olarak bilinen sac metal kalıpları, prograsif kalıplar, plastik ve metal enjeksiyon kalıpları, iş kalıpları ve apartlar makine sektörünün vazgeçilmez unsurlarıdır. Ustalıkla yapabilecek deneyimli ve teknolojik bilgiye sahip donanımlı elemanlar, işlerinizi büyük ölçüde hızlandıracak, imalat alanında gelişmenize fırsat verecektir. Sac metal prograsif kalıp denilen şey, sac metal şeridi kopmadan şekillendirme operasyonları boyunca elde edilen sac metal şekillendirme kalıplarıdır. Prograsif kalıplarda önemli olan malzemeden fazlaca istifade edebilmektir.

Tasarım aşamasında sac parçasının yerleşimini doğru yapmak oldukça önemlidir. Operasyonu şekillendiren sac metaldeki şekillendirmeyi simüle eden yazılımlar kullanılırken tasarım aşamasında ise özelleşmiş modüller kullanılır. Prograsif kalıpçılık işlemi için doğru firmayla uygun fiyata çalışmak sizi bir çok zahmetten kurtarır.